W sieci wolno znaleźć co najmniej kilkanaście przepisów na diety odchudzające.

Każda rządzi się zupełnie innymi zasadami a po wszystkich wolno osiągnąć też inne efekty. Warto więc dowiedzieć się, które plany żywieniowe cieszą się największą popularnością oraz czy ich stosowanie jest w pełni bezpieczne dla całkowitego stanu samopoczucia.

• Dieta Dukana - doktór Dukan to profesjonalista, który po wielu latach badań wiedzionych nad nadwagą oraz otyłością doszedł do wniosku, że funkcjonalnym sposobem na redukcję masy ciała ma okazję być białko.

Jego dieta w takim razie opiera się przede wszystkim na wzmożonej ilości jedzonego każdego dnia nabiału. Rezultaty, zdaniem profesjonalistów oraz osób stosujących, są ściśle mówiąc imponujące. Tu jednakże wiele do życzenia w tym zakresie pozostawiają efekty uboczne, do jakich kwalifikuje się chociażby dysfunkcja nerek. • Dieta 1500 kcal - optymalna, jeżeli gra toczy się o bezpieczeństwo, dieta polegająca na dostarczaniu do organizmu ludzkiego o wiele mniejszej ilości energii, niż wynosi codzienne zapotrzebowanie dojrzałego człowieka. Istnieją także inne odmiany w obrębie tego planu żywieniowego. Mowa tu między innymi o diecie 1200 i 1000 kcal. W obydwu wypadkach jest to jednak głodówka, która niczym nie przypomina zdrowego odchudzania. Przy diecie 1500 kcal nie pojawiają się żadne poważne skutki uboczne, jakie mogłyby zagrażać życiu a jako dodatek osoby stosujące uzyskają pełne nasycenie! Co to oznacza? Przy tym planie żywieniowym nie czuje się głodu.

Jest jeszcze dużo innych typów diet, lecz to te dwie powyższe cieszą się największą popularnością zarówno wśród ludzi wykorzystujących, jak i pośród zawodowców..
Strona www: tabletki na odchudzanie